Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Januar 13-an mutottek bokatore...

Januar 13-an mutottek bokatoressel. Jelenleg is fajdalmat erzek a labfejemen meg a labujakban, el van zsibbadva a láb felső részén, valamint nagyon rövid időn belül bedagad, meg bekekul ahogy leengedem. Ez normalis igy?

Figyelt kérdés

2015. febr. 6. 12:31
 1/2 anonim válasza:

Normalis! Nekem is a bokam eltorott mutottek is!ha akar fel orara logattam a labam bedagadt!! Fajdalom is normalis..nekem meg gipszleszedes utan 5honapig is erzekeny volt...most is ha beutom egy kicsit az js tud fajni pedig mar regen mutottek! Szoval ne aggodj normalis a fahdalmak id

ovel enyhulnek!

2015. márc. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi szepen ,hogy irtal!!Voltam mar tobbszor visszamenve ellenorzesre es ugy ahogy irtad a fajdalom meg a bekekules az normalis, De sajnos a labfej es labujak fajdalma es zsibogasa egy idegmegsertesetol van amiert nem garantalnak,hogy az helyre jon.Aprilis 1-en kell megint vissza menjek ellenorzesre es remelem akkor mar leveszik a jarogipszet. Koszi
2015. márc. 26. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!