Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Akik pszichiátriai problémára...

Akik pszichiátriai problémára rendszeres szoc. Segélyt kaptatok, most milyen ellátásotok lesz? Továbbra is a szoc, segélyt kapjátok? Vagy újra igénylitek? Vagy fht kaptok?

Figyelt kérdés
Békéscsabán pl rengetegen visszamentek most a napokban az önkormányzathoz újraigényelni, reklamálni, stb...Én szoc segélyen voltam, pár hete a felülvizsgálatakor rá voltam kényszerülve, hogy az fht-t igényeljem, különben elveszítettem volna minden támogatást.De most mondta az ügyintéző, hogy töltsem ki újra a nyomtatványt és adjam be szoc. segély kérelemre.Marha jó, hogy ennyi cirkusz van vele...De kaváncsi lennék, másoknál, vagy más városokban hogy alakult ezeknek az ellátásoknak az ügye? Vajon ha újra felülvizsgáltatom, visszakerülhetek szoc.segélyre, vagy mindenképpen 22.300 Ft-ból kell éhen halnunk? Állítólag a szenvedélybetegség miatt "egészségkárosodottak" továbbra is a45.000 Ft szoc, segélyt kapják.Ez vajon tényleg igaz?
2015. márc. 11. 16:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!