Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Laktózérzékenység vizsgálat...

Laktózérzékenység vizsgálat előtt miért nem lehet semmit enni?

Figyelt kérdés

Holnap reggelre megyek hidrogénkilégzéses tesztre és szigorúan ki van kötve, hogy este 7 utén nem lehet enni, ellőte alig bírtam egy szendvicset magamba erőltetni, mert tudtam, hogy később leszek éhes, most meg már az asztallapot is megrágnám...


Miért nem lehet semmit enni már most, de még vizet sem inni?


2015. márc. 17. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki. Legfeljebb nem lesz jó a teszted. Nem is értem hogyan lehet ilyen ostobaságot megkérdezni. De azért válaszolok neked: azért nem lehet, mert ezt mondta az orvos. Nem a házmester, és nem a cipész. Az orvos!
2015. márc. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tyű b**zki, na nem mondod... Ezért az értelmes válaszért kezet foghatsz magaddal, mekkora tahó barom vagy, engem végülis csak a mögöttes háttér érdekelt volna, hogy miért rontja el a tesztet, ha pl. innék egy pohár csapvizet éjfélkor. Gratulálok...
2015. márc. 18. 12:09
 3/3 gyevickie ***** válasza:
100%

Azért nem lehet enni, mert egy csomó élelmiszer rejtetten is tartalmaz laktózt, nem is gondolnád, hogy van benne. Pl.: felvágottak, májasok stb. Gondolom azért mondják, hogy ne egyél, hogy az esetleges így bevitt laktóz tuti kiürüljön a szervezetedből, mire a vizsgálatra kerülsz.

Ott majd adnak egy jó nagy pohár laktózos vizet, amit meg kell innod és bizonyos idő után vizsgálják a kilégzést. Hugomnak volt, neki így csinálták.

A tiszta vizet nem tudom hová tenni, passz, hogy miért nem ihatsz.

2015. márc. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!