Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Laktózérzékenyek, hogy történi...

Laktózérzékenyek, hogy történik egy hidrogénkilégzéses vizsgálat?

Figyelt kérdés

Amit neten olvasni lehet, a száraz leirás,azt olvastam.

Engem az érdekel,ténylegesen hogy működött.Mellékahtása volt? Amig várni kellett két befújás között,kiküldtek?



2013. jún. 21. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:

2 délelőttje megy rá az embernek

éhgyomorra kell menni

az első nap valami bacit keresnek a bélben, erre kell inni egy kupaknyi folyadékot, majd 30 percenként egy gépbe belefújni, a közben lévő időben a váróban vagy

második nap ugyanez, csak másik folyadékkal az elején

az eredményeket felírják, aztán kapsz időpontot a dokihoz, ő kielemzi, de már a vizsgálatnál is meg tudják mondani egyébként az asszisztensek, hogy van-e érzékenység

2013. jún. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én csak egy napra kaptam időpontot,éhgyomorra kell menni,fogmosás nélkül,olyat nem mondtak,hogy másnap is menni kellene (szabadság miatt nem mindegy)

És mennyi idő ez? Utána munkára alkalmas az ember?

2013. jún. 21. 13:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Általában olyan 3-4 órát vesz igénybe és 3-4 embert vizsgálnak egyszerre, mindenki kap egy kis fúvókát és a mgefelelő időközönként körbe jár a mérőműszer, a kapott eredményeket és a vizsgálat közben fellépű tüneteket le kell jegyezni. Valami olvasnivalót, keresztrejtvényt ajánlatos vinni ha nem szeretnénk halálra unni magunkat. :)
2013. jún. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak a lényeget nem írták le az előttem szólók!

Az a folyadék amit itatnak veled az oldott laktóz.

Tehát ha érzékeny vagy a laktózra, csikarni fog a hasad, hasmenésed lesz és mindenféle gondod ami az érzékenység tünete.

20 percenként menned kell és bele kell fújnod egy csőbe.

Ha nem tudod lebontani a laktózt akkor az általd kilégzett levegőben megnövekszik a H2. Ezt mérik.


Szóval az egészségügyi intézmények mai állapotát figyelembe véve wc papírt,és fertőtlenítő kendőt vigyél magaddal hogy le tudd takarítani a klotyót mert ha érzékeny vagy, sokat fogsz ülni rajta.

2013. jún. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Eddig ez volt a leghasznosabb infó,köszönöm.

azt hiszem,úgy megyek,hogy előtte fel tudjam kutatni a wc-t akkor.

99%-ig biztos vagyok benne hogy az vagyok,de kell papir is róla.

2013. jún. 21. 15:25
 6/6 anonim ***** válasza:
nálunk azzal kezdték, hogy elmondták pontosan, hogy merre találjuk a wc-t, tehát ez gyakori, én is egy csomag papírt vittem magammal
2013. jún. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!