Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy kis odacsúsztatott pénzzel...

Egy kis odacsúsztatott pénzzel a kartonozóban elképzelhető, hogy egy szakrendelésre kapok egy jóval hamarabbi időpontot? Valaki próbálta már?

Figyelt kérdés

2015. márc. 30. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Én elsírtam magam. Nem direkt, így jött ki. Teljesen kétségbe voltam esve. És kaptam időpontot.

:)

2015. márc. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ezeket nem lehet megfizetni,a kartonozóban a nő csak beír téged
2015. márc. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy célravezető. Én dolgoztam ilyen helyen. Meg van adva, hogy egy orvoshoz egy napra hány beteget lehet beírni. Mivel nincsen sürgősség, nem számít, hogy mi a sorrend, csak egymás után, jelentkezési sorrendben kell beírni a beteget. Ha hamarabb akarnék beírni, gyakorlatilag az orvos idejével szórakoznék amit hatalmas ordibálás és talán kirúgás követne. Mégis mi jogom van nekem eldönteni, hogy egy orvos adott időn belül mennyi beteget nézhet meg? Semmi. Az idejét az orvos maga osztja be, nem én. Ez mindenhol így van, ahol nincs sürgősség, csak időpont.
2015. márc. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!