Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elképzelhető hogy rosszul...

Elképzelhető hogy rosszul vettem be az antibiotikumot így nem fog hatni?

Figyelt kérdés

xorimax 500mg antibiotikumot szedek arcüreggyulladásra (sinusitis maxillaris acuta)

nem arra gondolom hogy fejjel lefelé vettem be, hanem hogy a 10 tablettát 5 napra elosztva kell beszedni, ebből 6-ot már beszedtem javulás látható de nagyon csekély mértékben, de akadt alkalom amikor étkezés előtt/után közvetlen vettem be, és olyan is mikor koffeintartalmú italt ittam előtte/utána, most olvastam viszont hogy ezeket nem kellett volna. lehetséges hogy nem fog hatni a kúra?

17 / F


2014. nov. 6. 20:28
 1/1 anonim válasza:
Annyit biztos nem ront a gyógyszer hatásán, hogy most ne gyógyulj meg. Szedd be a többit is mindenképp (bár ezt mindig mindenütt elmondják :) )
2014. nov. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!