Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Melyik dezodor tartalmaz...

Melyik dezodor tartalmaz alumínium-kloridot?

Figyelt kérdés

Sajnos az év minden napján úgy izzadok mintha 40 •C lenne, ezért ráálltam a fekete pólók viselésére.

Viszont édesanyám 0-24-ben azzal zaklat, hogy nem járhatok életem végéig feketében, vegyek fel színes pólót. Ezerszer elmondtam neki, hogy nem érzem magam jól, hogy tenyérnyi izzadságfoltok látszódnak a ruhámon. Ha meg merem neki említeni az Exodort (ill.megkérem hogy vegyen) rögtön elküld melegebb éghajlatra, mivel az "izzadás természetes dolog". És nem képes felfogni, higy ez nekem roppant kellemetlen. (nem vagyok túlsúlyos)


2015. ápr. 16. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban vegyél Solutio antisudorica nevű folyadékot, nem drága.
2015. ápr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az összes dezodorban van alumínium-klorid, az dezodorál. Vannak mindenféle bioizék, amikben nincsen, de azoknak a hatása is elenyésző. Ne várj anyukádra, vegyél magadnak dezodort. Ha anyukád szeret bűzleni, az az ő dolga, attól neked még nem kell. A válaszod alapján feltételezem, még gyerek vagy. A dezodorok nem drágák, 1000 Ft alatt van mindegyik, a zsebpénzedből hamar összedobod.
2015. ápr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az alumínium az ártalmas, tudjál róla.

iszol koffeintartalmú italokat?

mert én attól nagyon izzadok.

2015. ápr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én csak alumínium mentes dezodort használok, pl. dm-ben az alverde dezodorok kb 6-700 forintosak.

teljesen jól hat, nem igaz, hogy xar.

2015. ápr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!