Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy menjek el vérvételre, ha...

Hogy menjek el vérvételre, ha nem ad beutalót a háziorvos?

Figyelt kérdés

Néhány éve vegetáriánus vagyok és egy-másfél hónapja nagyon hullik a hajam. Most erőteljesebben.


Nemcsak hajmosáskor hullik nagyon, hanem már szárazon is.


Elmentem a háziorvoshoz, ezt elmondtam, és kértem beutalót vérvételre.

Helyette azt felelte, hogy egyek húst és elmúlik.


Még ha ebben igaza is van, nem volna kötelessége beutalót adni?


Vagy akkor honnan tudjam meg, hogy valóban összefügg-e a vegetáriánus életmód a hajhullással vagy sem?

(Eddig soha nem volt hajhullás-problémám)


2015. ápr. 16. 21:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szabad orvosváltozás van, válts háziorvost!
2015. ápr. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Elmehetsz laborba magánúton 8.000 ft körül van. Nem kell hozzá külön orvosi konzultáció, de ha fizeted a tb-t nehogy már egy vérvételért külön kelljen fizetned ami évente jár még úgy is ha semmi panaszod nincs.
2015. ápr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én orvost váltanék a helyedben, már csak azért is, mert mi van ha nem egy kis vashiány vagy más vitaminhiány, hanem pl hormonális vagy góc. Én ezen keresztülmentem mire kiderült, hogy mi okozza elég sok beutaló kellett. Ilyen háziorvossal meg...
2015. ápr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz a hajhullással, nekem bőrgyógyász adott beutalót egyszer vérképre.
2015. ápr. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!