Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Epekövesek/volt epekövesek!...

Epekövesek/volt epekövesek! Hová kell mennem, ha már rászántam magam a műtétre?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat gondolkozom, hogy rákéne szánnom magam, hogy végre kivetetem az epeköveimet(sok kis aprók vannak). Hová kell mennem, milyen orvoshoz, ha már rászántam magam? És hogy zajlik az egész. A gyomortükrözés nagyon borzasztó.(Amúgy debreceni vagyok)

Nagyon félek:$


Előre is köszönöm a hasznos válaszokat


2010. febr. 21. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:

A házi orvos megmondja, melyik belgyógyászhoz kell menned. Ő megvizsgál, és ha kell műteni, rábólint.


Nekem is van epekövem. Gondolkodtam a műtéten, de mostanra már egyrészt elgem lett az orvosokból, másrészt megtanultam együtt élni vele. Ezért egyelőre hagyom.

2010. febr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem kell mütetni van rá megoldás természetgyógyászat

persze ha neked jobb a mütét ...

2010. febr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekm volt epekövem, én csak gyanakodtam, hogy az van de soha nem vettem komolyan, aztán addig huztam halasztottam, míg úgy begyulladt, hogy a műtét előtt 3 napig intravénésan kaptam gyulladáscsökkentőt, hogy egyáltalán lemenjen a lázam és bevihessenek a műtőbe. Szóval ha rávetted magad ne halogasd. Először háziorvos, ő kiírja a vizsgálatoat, vérvétel és hasi uh. Aztán küld a senészhez, aki ad egy időpontot. A gyomortükrözésre, ami egy iszonyú dolog és a befektetésre. Legalábbis nekem nem a belorvoshoz kellett mennem 5 éve.


Sok sikert és hajrá!

2010. febr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19:53: kérlek, oszd meg velünk...
2010. febr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"nem kell mütetni van rá megoldás természetgyógyászat "


Anyámnak mikor kiveték az epehólyagját 3 cm-es kő volt benne és ki volt lyukadva a hólyag.Órákon belül életveszélybe került volna.És egy senkiházi azt mondta ő meggyógyítja!Melyik nagyobb? A felelőtlenség vagy az ostobaság?

2010. febr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

az epekövet elöször ultrahang vizsgálattal kell megnézni

ha a kövek nem érik el az 1 cm !!!! akkor nyugodtan meglehet csinálni !!

AZ EPE ÉS A MÁJ MEGTÍSZTÍTÁSA.


A kúrát cukorbetegek, epeműtöttek, súlyos májbetegek fél adaggal próbálják meg először.

Egy évben elég egyszer-kétszer elvégezni. Mindenki a saját felelősségére végezze a kúrát. Megéri!!!


Gyógyszertárban vegyenek 10 dkg magnéziumszulfátot és egy liter vízben oldják fel.

Nem nátriumszulfát, mert az felnyomja a vérnyomást.

Öntsék 4 felé, és 2-4-6-8 órakor igyák meg. Kitakarítja a beleiket becsülettel.

Majd este 10 kor másfél dl Olíva olajat és másfél dl facsart grapefruit levet keverjenek össze és igyák meg.

Igyekezzenek minél hamarabb lefeküdni.


[link]

itt ismegtaláljátok

és nem kell műtét kis kövek esetében 3cm es már hatalmas és ott nincs kecmec

2010. febr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"ha a kövek nem érik el az 1 cm"


- Amit leginkább csak az ultrahang vesz észre, de az ember szinte biztosan nem, mert nem okoz panaszt... Így sok értelme van ennek.

2010. febr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia!

Tudom későn írok,de megműtöttek?Hol és ki?Milyen volt?

Én nekem most derült ki hogy számtalan 3-5 mm-esek vannak és most megyek be Debrecenbe orvost keresni.Tudnál segiteni ebben?Köszi

Írj priváton.

2010. jún. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elmentem orvoshoz.Nem műtöttek meg, mert rengeteg ember vár műtétre és megvan adva hogy 1 hónapban hány embert műthetnek,először a súlyosabb betegeket műtik meg.
2010. jún. 7. 15:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!