Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha megharapott egy kutya,...

Ha megharapott egy kutya, mennyi ideig lehet még beadatni veszettség ellen oltás sorozatot illetve tetanuszt? Menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Éjfél körül történt.Nem túl mély, inkább felületes sérülés,kicsit vérzett. Gazdája azt mondta be van oltva, de nem láttam oltási könyvet,azt mondta délután mutat...
2015. ápr. 26. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Az oltási igazolvánnyal együtt menj az orvoshoz.
2015. ápr. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még nyugodtan lehet, menj orvoshoz.
2015. ápr. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak 2 gyermekkel vagyok egyedül, és nem olyan egyszerű bemennem, délután ráér, ha már ideadta az oltási könyvet? ha megbizonyosodtam róla, hogy be van oltva, akkor is menjek orvoshoz?? Egyből le lett fertőtlenítve.
2015. ápr. 26. 09:01
 4/5 anonim ***** válasza:
mindenképp menj.
2015. ápr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a harapás helyétől függően legalább 1 hét de inkább 2-3 a lappangási idő addig be lehet adni, ameddig nem éri el az agyat a vírus addig lehet adni, de az legalább 1 hét.
2017. máj. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!