Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam nagyon hamar zsírosodi...

Viky0616 kérdése:

A hajam nagyon hamar zsírosodik. Ahhoz, hogy ne lapuljon a fejemre, és nézzen ki valahogyan 2-3 naponta mosnom kell. Kinél melyik samponok jöttek be? Vagy valami ötlet?

Figyelt kérdés

2013. aug. 14. 23:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a sampon mellett nagyon fontos, hogy az ember megfelelően táplálja a hajat is. én pl a hair clinic kapszulát alkalmazom kétszer egy évben kúraszerűen, az is nagyon sokat segít a zsírosodásra is és a haj egészséges kinézetében is.
2013. aug. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem a Head&Shoulders és a Himalaya samponok váltak be.
2013. aug. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már a világon létező mindegyik sampont ,hajvégápolót, balzsamot kipróbáltam, de egyik se válik be. Még csak 13 éves vagyok. Anyukám mindig azt mondja, hogy ez ilyenkor normális, és később elfog múlni, hát nem tudom. Köszönöm a választ, kifogom próbálni :-)
2013. aug. 15. 00:01
 4/11 anonim ***** válasza:
állítólag segít ha nem langyos és nem meleg vízzel öblítesz,nekem viszont az vált be nagyon jól hogy a kezemben lévő samponra 2-3 csepp levendulaolajat csepegtettem,jót tesz a hajnak és az illata is finomban lesz(elsősorban száraz hajra ajánlják,de nekem segített a zsírosodásnál),lehet hogy neked is ki kéne próbálnod
2013. aug. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem az Alverde termékek váltak be a legjobban és a Timotei,bár ezt nem tudom,lehet-e otthon kapni,itt igen és nagyon nagyon jót tesz a hajamnak.Otthon 2 naponta mosnom kellett,itt csak 4 naponta,ez már haladás:)
2013. aug. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat... Én sem Magyarországon élek. Ki fogom próbálni, hátha beválik :)
2013. aug. 18. 16:38
 7/11 anonim ***** válasza:
zsírosodás ellen Head and shoulders is jó. a menthol-os. az szárítja a hajat.
2014. júl. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne tegyél a hajadra balzsamot, vagy wax-et vagy bármilyen haj fixálót. attól is zsírosodik a haj.
2014. júl. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én két naponta mosom a hajamat, főleg nyáron. szerintem próbáld ki.Head and shoulders -menthol-os-t
2014. júl. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
zsíros hajra nem jó a balzsam, was, zselé vagy lakk. ezektől csak zsírosodik. Nyáron minden nap hajat mosok, és hagyom megszáradni magától. Végeket pedig 6 hetente vágasd le.
2014. júl. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!