Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen altatót és nyugtatót...

Milyen altatót és nyugtatót javasoltok, ami erős?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul alszom, és ez már rendszeres. Állandóan csak a rémálmok jönnek, és már szinte ébren se jobb. Talán nem kéne rákapni semmi ilyen bogyóra, de ez így már nagyon rossz. Szegény párom is kivan. Tudnátok javasolni olyan altatót, nyugtatót, ami elég erős?

2015. máj. 6. 05:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen! Sport, vagy valami fizikai munka! Egy: Hansznos testileg lelkileg. Kettő: Ha otthoni meló mittomén pakolás, kerti meló hasznos a környezetre, rád is jó hatással van a szebb környezet a munka eredménye. Három: Nem mérgezed magad xarral. Am a sportnak megteszi futás, de akár benn is felülések, fekvőtámasz blabla... Ingyen van, elfáradsz jól alszol. :)
2015. máj. 6. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Olyant csak orvos tud felírni.
2015. máj. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de sportolok rendszeresen. Lefáraszt ez igaz, főleg, hogy este szoktam általában..de a rémálmokat sajnos nem tartja távol.
2015. máj. 6. 07:45
 4/7 anonim ***** válasza:

Itt van néhány ötlet:

[link]

[link]

[link]

[link]


A nyugtatók közül legérdemesebb a valeriána, a levendula és a kamilla használata.

2015. máj. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Erős nyugtatót semmiképpen ne kezdjél el szedni, legfeljebb valami enyhébbet, mondjuk Valerianát. De ne csak este, hanem vegyél be reggel 1 szemet, este 1 szemet. Lehet,hogy napközben is fel vagy valamitől tuningolva, azért nem alszol éjjel. És ha abba akarod hagyni, akkor fokozatosan, csak este egy hétig, mielőtt elhagyod. 1-2 hónapig szedheted.
2015. máj. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Megfogadom, remélem használ.
2015. máj. 7. 19:14
 7/7 Richard Taylor válasza:
Ha még nem szedtél be életed során sok vényes bogyeszt akkor lehet,hogy hat a valerina,de pl.nekem fingot nem ér!ha egy jót akarsz alukálni én a rivotil-t javaslom de semmi képpsem a 2mgosat hanem a rózsaszínű 0.5-öst.este egy lefekvés előt minimum fél óra.ezt ha nagyon könyörögsz még a sima házi orvosod is kiírhatja!olcsó és hatásos,persze egy idő után folyamatosan csökkenteni kell a dózist.szerintem szedd max három hêtig utána felezd el majd később negyedeld majd a végén egyszerűen hagyd abba és csak akkor szedd ha nagyon durván érzed magadat.mwellékhatásként az róható a számlájára ennek a gyógyszernek,hogy rá lehet elég hamar szokni!de ha naggyából ha betartod az előírtakat akkor nem lessz gond!
2015. aug. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!