Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 14 vagyok 175 cm és 79 kg....

14 vagyok 175 cm és 79 kg. Apám 188cm és 110-20kg és már 20 éve küzd sportol és diétázik de alig ér el vele valamit. Nem szeretnék én is így járni. Mit javasoltok? Egyáltalán a 79kg mennyire sok? (erős testalkatú vagyok, vastog csontok, izomstb)

Figyelt kérdés

2012. dec. 9. 15:21
 1/4 anonim válasza:

(erős testalkatú vagyok, vastog csontok, izomstb)

Akkor emg mit parázol? a 175 höz nem sok a 79 kg.

2012. dec. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért ne úgy képzelj el hogy full izom vagyok :D
2012. dec. 9. 16:02
 3/4 Julie S ***** válasza:

Így látatlanban nehéz megmondani, de mégis van egy erőteljes sejtésem, hogy sok az 79 kiló. Én 173 centivel voltam 78 kiló és visszanézve a képeimet... hát nagyon is sok volt. Pedig elvileg vastag csontú és erős testalkatú voltam. Hehe, na persze. Aztán most meg előléptem vékony testalkatúnak... -.-" Az a fránya genetika, néha meghazudtolja önmagát, mi? Francokat.


Én paleolit életmódba (nem diétába!) kezdtem. Nem fogyni vágytam, hanem egészségre. Tudom, hogy le leszek hurrogva, amiért egy tizenévesnek ilyet merek ajánlani, de aki szerint nem egészséges húst, zöldséget, gyümölcsöt és magvakat fogyasztani, olykor kiegészítve esetleg sajttal, zabbal, rizzsel, stb, az menjen a fenébe. :D

2012. dec. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Paleo van itthon is de azért nem életmódszerűen. Kb 70kg-t tudok kinyomni és 50el tudok szériázni.
2012. dec. 10. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!