Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyajegy levetel utani heg?

Anyajegy levetel utani heg?

Figyelt kérdés
Most szeretnek majusban levetetni anyajegyet a karomrol es a vallamrol. Nyarra mennyire lesz feltuno a heg? Hallottam hogy nem szabad napoztatni, hatha visszano az anyajegy. Csak hogy mire szamitsak, tudok e majd kivagott ruhat venni, strandolni..?

2015. máj. 12. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyáron nem vesznek le, csak novembertől márc.15-ig. Tavasszal-nyáron levéve pigmentkülönbség miatt örökre nyoma maradna.

A teljes gyógyulás 6-16 hónap is lehet, addig piros a helye.

2015. máj. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem több mint egy éve vettek le 6-8 darabot, borzalmas csúnya hegek lettek utána, napozástól függetlenül. Úgy nézek ki mint egy összefércelt rongybaba :-(
2015. máj. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2: Te jó ég! Hát mért hentesnél vetetted le?

Ezeket égetik pákával, és ha úgy ítálik meg, hogy nem lenne szebb - nemhogy helye maradna!!! -, hozzá se nyúlnak!

Szerintem kártérítési pert indíts el.

2015. máj. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az anyajegyeket sosem égetik le, mert kötelező szövettanra küldeni. "Rongybaba"
2015. máj. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4: Akkor ezt rosszul tudod, nekem soha életemben nem vitték szövettanra, évente 200 db körüli számban égetnek le rólam már 30 éve. Állami és magán bőrgyógyászaton is égetőpákával dolgoznak rajtam.

Te bizonyára sebészeten vágattál ki valamit, ami nem anyajegy, nem szemölcs, nem kinövés, nem bőrke, hanem valami más.

Én sose mentem iylesmivel sebészetre, és sosem maradt helye semminek. 3 hét és 2 év közti időtartam alatt teljesen eltünik a helye a mérettől függően. Csak annyi szokott történni, hogy esetleg egy része visszanő.

2015. máj. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!