Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyajegy eltávolítás költsége?

Puberx kérdése:

Anyajegy eltávolítás költsége?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy állami kórházban, bőrgyógyászaton, vagyis nem magánrendelésen anyajegy eltávolítást hajtanak-e végre. Amennyiben igen, milyen költségekre lehet számítani ezzel kapcsolatban? Valamint az érdekelne, hogy pontosan hogy is működik az eltávolítás, mennyire kellemetlen. A hasamon található egy pár, és erősen gondolkodom a levételen, viszont ha heg marad a helyén, akkor elállok a dologtól.

2014. jan. 26. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Én csak a második részre tudok válaszolni bocsi, mivel 11-12 éves voltam, mikor levettek egy anyajegyet a lábamról. De mivel az orvos írta ki, hogy szükséges lenne a műtét, ezért szerintem esélyes, hogy nem került pénzbe.

Egyáltalán nem kellemetlen, mivel kapsz érzéstelenítőt. Ha bírod az ilyen dolgokat, akkor érdekes közben figyelni, ahogy csinálják. Mindent érzel, de nem fáj semmi, bár ezzel gondolom nem mondtam újat. A legfurább az volt, amikor vették ki a varratot. Marad heg, de nem olyan vészes. Bár én a hasamon azért erősen elgondolkodnék, főleg, ha többről van szó.

2014. jan. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bőrgyógyászatra kell menni. Az adja a javaslatot. Sebészeten veszik le. Elvileg nincs költség. Nekem semmibe sem került.
2014. jan. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2014. jan. 27. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!