Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A VIII. kerületben hová kell...

A VIII. kerületben hová kell menni pszichiátriai ellátásért?

Figyelt kérdés

Én ezen az oldalon találtam információt a kerületi pszichiátriai ellátásról:

[link]

Viszont amikor felhívtam a számot hogy időpontot kérjek akkor lehurrogtak hogy itt biztosan nem kell kérni, Korányi utca 1-3. Ennyit mondtak, viszonthallásra. Viszont én úgy tudom a Korányi Sándor utcában tüdőgondozó van, google-n keresve még intenzív osztályt találtam. Valaki nem tudja esetleg hova fordulhatnék?



2015. máj. 19. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Én ezt az oldalt ismerem, ezt is itt a GYK-n linkelte valaki régebben: [link]

A pszichiátria általában a bennfekvős ellátást jelenti tudtommal, az ambuláns ellátásért pedig a pszichiátriai gondozók a felelősek, feltételezem az utóbbira van szükséged ezért rögtön így linkeltem, hogy azon az oldalon legyen. Én a listában találtam Józsefvárosi rendelőt.

2015. máj. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazából pontosan ezt a kórházat hívtam ahol ez is van hogy hogyan tudnék időpontot kérni a pszichiátriai kezelés megkezdésére. Ezt írják ezen az oldalon is, és itt hajtott el a nagyon kedves úriember hogy itt biztos nem és valami más címet hajtogatott. Röhej ez az egészségügyi ellátás. De köszönöm, tényleg!
2015. máj. 19. 22:44
 3/7 A kérdező kommentje:
Én nem pont ezt a számot hívtam hanem magának az Auróra utcai kórháznak a számát, de kétlem hogy ne tudna róla az illető hogy folyik-e pszichiátriai ellátás a kórházban vagy sem. vagy ha nem tud róla akkor nem tudom mit keres a telefon mögött.
2015. máj. 19. 22:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez tényleg fura. Esetleg odamehetsz és megpróbálhatod élőben kideríteni mi van. Evégre címed az van, szóval elmehetsz oda és megpróbálhatod.
2015. máj. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg megkérdezheted a háziorvosodat a dologról, neki tudni kéne hogy hova irányítson.
2015. máj. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
SOTE, Balassa u 6-8. Van ambulancia, minden nap 8-15h óráig, ügyelet éjjel-nappal.
2015. máj. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Végül megtaláltam a Korányiban a pszichiátriát és oda kaptam időpontot.
2015. máj. 22. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!