Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 15 éve szedek állandó gyógysze...

BenjaminNagy kérdése:

15 éve szedek állandó gyógyszereket. Most külföldön vagyok, nem tudok elmenni személyesen felíratni. Milyen rendeletek, szabályok érvényesek ebben az esetben? Milyen időközönként kell emiatt hazautaznom?

Figyelt kérdés

2015. máj. 20. 00:29
 1/3 anonim ***** válasza:
gondolom, elég régóta ismered már az orvost, akkor megoldható, hogy legközelebb többet írass vele, vagy családtagod elmegy érte, kiváltja és utánad küldi.
2015. máj. 20. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Feleséged, barátnőd, stb elmegy feliratni, és utánad küldi. Én is szoktam így gyógyszerhez jutni.
2015. máj. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Már 8 éve ő a háziorvosom,eddig 3x írta fel 90 napra, vagyis lassan egy éve nem látott. Azelőtt is csak havonta egyszer. Nem tudom mi történhetett, azt üzente többé nem írja fel, csak ha személyesen megjelenek. Gondoltam alkottak egy új törvényt, vagy ilyesmi.

2015. máj. 30. 04:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!