Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az óvodai zsákban lévő váltóru...

Az óvodai zsákban lévő váltóruhát ti cserélitek bizonyos időközönként vagy az mindig állandó?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra ha ne éri baleset a kicsi ruháját s nincs szükség cserére akkor amit a zsákba teszel azt sosem hordja a gyereked?
2012. szept. 13. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor cserélem ha hordja vagy ha összekenik(pl:a kinti cipőjét beleteszik a zsákba és az összekeni).Ha nem lesz koszos akkor nem cserélem.A zsákja tiszta a ruhákat tisztán teszem bele igy nem látom szükségét.
2012. szept. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly nem kellett egyszer sem cserélni.

Benn volt egy zokni, egy harisnya, egy szoknya, egy hosszú ujjú póló és egy trikó. Decemberben beraktam ezeket és júniusban ugyanígy vittem haza.

Most még meleg volt a napokban, így rövidgatya és póló van a zsákban, ezeket ma haza fogom hozni és lecserélem őszi ruhatárra: hosszú gatyára és hosszú ujjú pólóra (a többi marad: bugyi, zokni)

2012. szept. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem cserélek semmit, amíg valamelyik darab ki nem esik a játékból :)
2012. szept. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!