Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi időközönként kell a...

Mennyi időközönként kell a fogszabályzót (állandó) húzni? Mennyire fáj ez? Ki kell húzni emiatt végleges (nem-tejfog) fogakat?

Figyelt kérdés
Most lesz nekem fogszabályzóm, és teljesen kivagyok...
2009. júl. 24. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
én 1-1.5 havonta járok, akkor húzzák meg. előtte 4 fogamat kihúzták, mert nem fértek el a fogaim rendesen. eleinte nagyon fáj, mikor a fogszabályzót felrakják, én 3-4 napig nem tudtam rágni, joghurton meg levesen éltem, erre készülj fel. később is lehet, hogy napokig fog fájni, de az már nem annyira vészes, mint az elején. kitartás, gondolj arra, hogy a végén milyen szép mosolyod lesz! ;)
2009. júl. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én havonta járok vissza, amikor időpontot kapok. Általában fáj, főleg ha túlhúzzák. Azt az orvos tudja megmondani, hogy ki kell-e húzni fogat. Nekem kikellett négyet is:S

Ne legyél tőle ki, jólesz az meglátod:) Előtte nagyon féltem, meg nemakartam, de most meg nem válnék tőle!

2009. júl. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, sokat segítettek. Nekem azt modták lehet, hogy csak 1 fogamat kéne kihúzni. Nem nézne ki hülyén, hogy felül kettő, alul pedig egy?
2009. júl. 24. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!