Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Normális, hogy gasztroenterolo...

Normális, hogy gasztroenterologiai szakrendelőbe, sima laboreredmények miatti konzultációhoz (bilirubin magasabb, de minden más érték jó), csak két hónap mulva kapjak idópontot?

Figyelt kérdés
2015. máj. 28. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Magyar egészségügy.. Van ahol fél éves a várakozási idő, szerintem gáz.
2015. máj. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni, hogy hol van kevesebb várakozási idő.Ha hajlandó vagy autókázni egy kicsit szinte minden rendelésből/műtétből találsz olyat amit 2 héten belül megcsinálnak.
2015. máj. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A vicc az hogy csomo orvos mashol is rendel!! delelott itt, delutan ott. Miert nem tudnak egy helyben maradni, akkor a munka is jobban menne. Nemigaz egy konzultacio 5000 ft-ba kerul, a TAJ biztositas meg havi 7000, eszem megall! 10 eve nem voltam orvosnal, csak szamoljuk ossze mennyi vizsgalat eredmenyet fizettem mar ki mikozben semmit nem vettem igenybe.
2015. máj. 28. 10:32
 4/7 A kérdező kommentje:
Valaki meg irja hogy egy rontgen labtores stb. 1 millio forint...... honnan szedik az emberek ezeket az adatokat?? Szajrol szajra terjednek?? Mert nalam a fogorvos (magan rendelo) 15ezer forintbol betomte a fogam, elotte csinalt rontgent, es meg a fogkoveim is leszedte.
2015. máj. 28. 10:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk nem egyéni számlára megy a befizetett TB .

Nálad is előfordulhat olyan eset, hogy az orvosi számla, amit a TB kifizet az ellátónak sokkal több lehet, mint amit egész idáig befizettél.

Az egészségügy csóri. Sok a feketén dolgozó, a minimálnak a feléért bejelentett, stb.Így kevés pénz megy be. Eredménye, hónapokig, akár évekig való várakozás . Persze ha van rávalód, menj magán rendelőbe. Azonnal mindent megcsinálnak.

példa: Ismerős leszázalékolva. Felülvizsgálatra kell mennie bizonyos időpontban. Vinnie kell jó néhány vizsgálat eredményét. Ezek közül 4-re a felülvizsgálat időpontja után hónapokkal kapott időpontot. Megoldásként ajánlottak egy bizonyos intézményt, ahol 100 ezer forintocskáért napokon belül megkap minden eredményt.

2015. máj. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Két hónap még nem is sok. Kevés az orvos, azért hogy ne kelljen bezárni rendeléseket, egyszerre több helyen is rendelnek. Ide-oda futkos, + osztály is esetenként.
2015. júl. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én csak egy hónap múlva kaptam, de egy másik helyen bőrgyógyászhoz 3 hét volt a várakozás, az itteni helyen meg kevesebb mint egy hét.
2015. nov. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!