Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehet házi orvossal kiíratni...

Lehet házi orvossal kiíratni fogamzásgátlót? az a baj hogy 8 16:30 ig dolgozom és nem akarnék szabinapot kivenni, hogy egész nap ott üljek a kórházba Ha lehet akkor háziorvossal íratnék ki fogamzásgátlót. HA LEHET?

Figyelt kérdés

2015. máj. 29. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha előtte már szedtél igen
2015. máj. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Meg kell kérdezni, veszteni nem fogsz vele.
2015. máj. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

volt már egyszer kiíratva gyógyszer bár nem szedtem.....

csak olvastam a pharmatexról hogy az nem jó

olyat akartam

2015. máj. 29. 22:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Merre felé laksz? Csak mert a legtöbb helyen minimum 6-ig van nőgyógyászati szakrendelés és időpont foglalás van, magyarul előre lehet kérni időpontot mondjuk fél 6-ra, így munka után odaérsz.


Egyébként lehetni lehet felíratni háziorvossal fogamzásgátlót, ha a nőgyógyász előtte kivizsgáltatott és ő felírta már egyszer. Vagy vannak olyan háziorvosok akik kiírják, de ők meg maguktól nem ismerik a márkákat, tehát neked már itt lebukás lenne az egész ha odamész, hogy fogamzásgátló kell, kérdés milyen? Hát azt te nem tudod...


A pharmatex pedig nem fogamzásgátló. Az egy helyi használatú spermicid gél és ennyit tud.

2015. máj. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elsőre inkább nőgyógyász. Egyébként szerintem ma már mindenhol adnak időpontot, szóval ha úgy kéred, hogy este hatra érsz oda, akkor akkorra adnak. De egy kivizsgálás nem ártana megint, mert gondolom, nem egy hónapja írták fel azt az előzőt.
2015. máj. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem felírta. már előtte szedtem, tudtam melyik kell, mondtam hogy az orvos nyaral és felírták a 3 havi adagot is.
2015. máj. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én vittem hozzá a nőgyógyászati leletemet és az alapján felírta.

elsőre amúgyis nőgyógyász írja fel.. meg nem árt az a szűrővizsgálat..

én évente járok nőgyógyászhoz, akkor felír 3havit+vizsgál

a maradék 3 receptet meg háziorvos írja fel, 3 havonta ha megyek.

nem csinál belőle gondot,pedig gyerekorvoshoz járok, most megyek át felnőtthöz, ahova tartoznék.:D


szóval áldozz rá egy napot és elsőre a nőgyógyász írjon fel!!!!

2015. jún. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
keress olyan nőgyógyászt aki tovább rendel.nálunk 5ig rendel pl. ha hamarabb elkérzkedsz a munkahelyedről akkor oda is érnél.
2015. jún. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!