Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nagyon gyorsan kéne segítség...

Nagyon gyorsan kéne segítség a házi feladatomban, gyorsan kéne egy egész fogalmazás! Valaki?

Figyelt kérdés

Az egri csillagokból kéne fogalmazást írnom.....

A cím ez: Cecey Éva levele Gergelyhez (Jumurdzsák jellemzése)

Részletek: Útban Konstantinnápoly felé, 1544.május 10.

Előre is köszönöm a válaszokat!!



2015. márc. 19. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szóval írjunk neked egy fogalmazást, gyorsan...Aztán elolvastad az egri csillagokat??? hmmmm?? Ha igen, akkor nosza...gyorsan írhatsz is egy fogalmazást.
2015. márc. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Csak tippeket lécci!!

Egyébként nem tudtam elolvasni mivel új vagyok a sulimban...

2015. márc. 19. 18:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem értem. Azért mert új vagy a suliban, nem tudsz olvasni?? Ilyen idétlen kifogást rég nem hallottam...Mikorra kell a fogalmazás? Gondolom nem tegnap adták ki házinak, hogy el kell olvasni a könyvet, és fogalmazást kell írni..

Ha van még 2-3 napod akkor olvasd el. 1 nap alatt ki lehet olvasni vagy 2 nap..

2015. márc. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tudok olvasni!!

De mindegy, én csak segítséget kértem tippeket de ha nem adsz akkor nem kell válaszolnod!!

2015. márc. 19. 18:51
 5/8 anonim ***** válasza:

De könyörgöm.. Ha nem olvastad el, akkor milyen tippeket vársz? Azzal te semmivel sem leszel előrébb, és abból nem lesz fogalmazás. Hiszen kaptál tippet, te magad írtad le.

"Cecey Éva levele Gergelyhez (Jumurdzsák jellemzése)

Részletek: Útban Konstantinnápoly felé, 1544.május 10."


Ha nem is olvasod el az egészet legalább keresd ki azt a részt amikor Vicáék útban vannak Konstantinápoly felé. Keresd ki azt amikor Jumurdzsákról szól a történet.. Majd szépen írj egy levelet mintha te lennél Vica.

2015. márc. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2015. márc. 19. 19:19
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt elmondanád melyik részbe megy konstantinnápolyba??
2015. márc. 19. 19:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia !

Nem tudom, szükséged van-e még a válaszra ?

Nem is értem egészen a kérdést ! Pontosítani kellene, akkor tudok segíteni !

Cecey Éva levele Gergelyhez, mikor ? Mert Konstantinápolyba együtt mennek,miért leveleznének ekkor? Jumurdzsákkal is együtt találkoznak a drinápolyi úton, a karavánszerájban.

2015. márc. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!