Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Baj lenne a fülemmel vagy ez...

Baj lenne a fülemmel vagy ez elmúlik? Nagyon félek. Volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
2 hete már biztosan annak hogy a bal fülem elkezd pattogó,nyomasztó hangokat kiadni. nem mentem el vele fülészetre.. Begyulladt volna? :( félek hogy felszúrnak majd tűt...kérlek segítsetek..

2015. jún. 15. 00:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Jobb előre félni, mint aztán megijedni. De nem kell egyből a fülátültetésre gondolni. Meglehet, valami zsírlerakódás szeretné elzárni a fület. Az ORL kivizsgálja és megoldja a problémát.
2015. jún. 15. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia nekem most van ugyanilyen gondom, a melegítés segít, ajánlották a kövirózsa levét a fülbe és a svédkeserűs vattadugót is, úgy tudom fülkürthurut okoz ilyen tüneteket, gyógyszeresen gyógyítható, én is féélek a felszúrástól, egyedül dr. Timár Tiborhoz merek elmenni, magánba :-) Most is hozzá fogok de messze lakok tőle ezért nem egyszerű megszervezni az utat de megéri, ha nem javulsz merem ajánlani.
2015. jún. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
megvan csak ki kellett mosni a fülem:)
2015. jún. 16. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!