Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az altatás tényleg éveket...

Az altatás tényleg éveket vesz el az ember életéből, és ha igen, mi ennek az oka?

Figyelt kérdés

2015. jún. 21. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez hülyeség.Ennyi erővel a " fehér "kenyér" " is éveket elvesz.
2015. jún. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tény hogy megterheli a szervetetet. De nem vesz el semmit az életedből. Ahhoz nagyon nagyon sok műtéten kéne atesni hogy egészséget karositsa.
2015. jún. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, nagyimnak volt 2-3 altatásos műtéte, 90 éves és még remélem sokáig fog élni, mert elég fit szellemileg, testileg.
2015. jún. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Viszont átértelmeztem a dolgot, és ha azt vesszük, akit altatnak, annak már lehetnek komolyabb egészségkárosodásai, tehát azok lehet, hogy kevesebb ideig fognak élni, de persze nem az altatás miatt, hanem a vese, máj, stb. problémái miatt. Persze ha csak plasztikai vagy térdműtétje van, akkor nem, de egy epekő, érelzáródás, ilyen problémák miatt nem csoda ha valaki kevesebb ideig él.
2015. jún. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!