Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Altatás utáni ébredés első...

Altatás utáni ébredés első másodperceiben, előfordulhat hogy halucinál az ember?

Figyelt kérdés
Pl. arra ébredtem (eléggé kábán) hogy azt mondták az ápolók, hogy rosszul lettem a mütét közben, és mikor kérdeztem hogy mi volt azt mondták kérdezzem meg az orvost majd! És mikor később megkérdeztem az orvost aki műtött, mosolygott és azt mondta, hogy nem volt semmiféle rosszullét!
2010. jún. 14. 07:47
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Persze. És nem csak az első másodpercekben. Mikor kórházban voltam és behozták a szobatársam(akit altattak), 3x kérdezte meg ugyanazokat a dolgokat.Olyan volt, mint aki részeg pl.
2010. jún. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Természetesen. Míg ki nem ürül az altatószer, érdekes dolgokat tud beszélni az ember. :)
2010. jún. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!