Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti voltatok már úgy hogy...

Ti voltatok már úgy hogy csináltatok valami rosszat és utána fogalmatok sem volt hogy miért csináltátok? Mert nem is vagytok az a típusú ember aki ilyet csinál? Pl. Bánt másokat ok nélkül, főleg egy gyereket.

Figyelt kérdés
Néha megverem a 10 hónapos babámat. Fogalmam sincs miért. Jóindulatú, kedves, rendes ember vagyok, soha nem ártanék a légynek sem és mégis. Nem értem magam. Engem is vert apám 18 éves koromig. De én nem akarok senkit bántani. Már bejelentkeztem pszichológushoz. Főleg akkor fordul elő amikor altatom de nem akar elaludni csak nyűglődik 1-2 órán át vagy pelenkázom és lepisili a pelenkázót, aztán a ruhámat, majd beteszem a kiságyba amíg letörlöm a pelenkázót és oda is odapisil. Ekkor elvesztem a türelmemet és elszakad a cérna. Elverem a kezét. Rácsapok a fenekére, durván öltöztetem és mutatom neki hogy mit csinált és mért csinálta? Persze pici még ehhez hogy ezt felfogja. Nem akarok neki lelki sérüléseket okozni. De ez már vagy 10.edjére fordult elő. Kb 5 hete kezdődött mindez. Előtte nem csináltam soha senkivel semmi ilyesmit, nem bántottam senkit. Mitől lehet ez????????

2013. nov. 4. 10:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem azért de ha Én lennék a gyerek apja és ezt észrevenném akkor igen csak ki lennék rád!

Ez nem okés!

Nem vagy elég türelmes,ha nagyon rádjön ez a dolog akkor menj félre egy pillanatra és párnával ütlegeld az ágyad vagy valahogy máshogy vezesd ezt le.Kis gyereked ha szereted ilyet nem csinálsz vele!

Jól tetted hogy ezügyben orvost kerestél fel.

De valamit figyelembe vehetnél!Gondolom nem egyedül vagy,ha ez így van akkor ha nem bír elaludni akkor kérd meg a gyerek apját vagy akárki mást hogy segítsen elaltatni.Tied a gyerek egyáltalán?

2013. nov. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!