Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Higgyek az orvosoknak? Vagy...

Higgyek az orvosoknak? Vagy félrediagnosztizáltak?

Figyelt kérdés
Voltam kardiológián, mert fájt, zsibbadt, szúrt a szívem tájékán. Csináltak EKGt, semmit nem találtak, aztán megmérték a vérnyomásom, a vérnyomásom 127, a pulzusom 117 volt, jó kicsit izgultam. Aztán Szetoszkóppal az orvos meghalgatta a szívemet. Azt mondta semmi baja a szívemnek, és jövő hónap végén menjek vissza, csinálnak SzívUHt, meg Holterre. Miért nem tudta egybe kivizsgálni? A tünetek még mindig fent állnak, zsibbad a bal karom, a szívem tájékán fáj, szúró érzés. Télleg semmi baja a szívemnek?

2015. jún. 28. 13:58
1 2
 1/16 anonim válasza:

A 117-es pulzus qrva sok!! Én már 90-95-ös puzusnál érzem, hogy 'gáz van', nem annyinál... Nem csoda, hogy zsibbad a kezed, szúr a szíved!

Számomra érthetetlen miért kell ennyit várni!


Gyógyszert kaptál? Magánrendelèsen voltál? Mióta tart ez az állapot


(tudom, mi a helyzet, én is magas vérnyomásos vagyok, tudnék mesélni...)

2015. jún. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Van ahol 500 nap a várakozási idő, úgyhogy te csak ne panaszkodj.


Nem az orvossal van baj, hanem aki a pénzt adja, az meg a fideszkdnp.

2015. jún. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
1. válaszoló, semmilyen gyógyszert nem kaptam, azt mondták, hogy szorongok XD. Vérvétel eredménye vas hiányt mutatott ki, arra kaptam gyógyszert. Azt mondta, az orvos, hogy hagyuk meg az időpontot, a valós betegeknek.
2015. jún. 28. 14:22
 4/16 A kérdező kommentje:
Kb. 2 hónapja tart ez az állapot, korházba is kerűltem, mert légszomjam volt, ott se találtak semmit.
2015. jún. 28. 14:24
 5/16 anonim válasza:

#1 Nem normális a dokid. Valós beteg??? A szívemmel (szerencsére) nekem sincs gond, ellenben a vérnyomásommal vannak gondok...


A szív elég fontos szerv és nagyon megterhelő neki egy ilyen pulzus... Másik dokin nem gondolkodtál?

2015. jún. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
gondolkodtam, de a háziorvosom ehhez a dokihoz tartozik. Gonmdoltam, hogy inkább elmegyek egy magán orvoshoz, inkább fizetek, aztmondta, hogy a korházi leletzek által, azt látja, hogy pánik beteg vagyok. Állítólag abba bele tartozik a bal kéz zsibbadása.
2015. jún. 28. 17:48
 7/16 anonim válasza:
Szerintem addig, míg a háziorvosod által javasolt orvos előtt még bőven bejelentkezhetsz magánrendelésre. Én a helyedben nem cicóznék, de te tudod. Nem kell a korábbi dokinak tudni az újról, de attól függetlenül elmehetsz majd hozzá.
2015. jún. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
értem. de a magánrendelés az mennyi kb? mert 18 éves diák vagyok, nem dolgozom, ugyhogy nem tudnám fizetni, ezért nem tudok elmenni magán dokihoz.
2015. jún. 28. 18:15
 9/16 anonim válasza:

8000 Ft-ot szokott kérni úgy, hogy EKG, UH is van. Igaz, nagymamám és anya is évek óta ehhez a dokihoz jár, szóval ettől valakivel drágább.


A szüleid tudnak erről? Nem hiszem, hogy nem támogatnának, az egészségedről van szó!

2015. jún. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Persze, hogy tudnak. Anyukám ragaszkodott is a kivizsgáláshoz, apukám meg a pánikbetegségre fogja. Mert ő is az.
2015. jún. 29. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!