Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az orvosok megölhetnek egy...

Az orvosok megölhetnek egy embert ha az kéri? Hol van ilyen?

Figyelt kérdés
Olvastam erről valahol, hogy depressziós vagy hasonló embereket végleg elaltattak orvosok, mert valahol ezt kérésre megteszik. Hol van ez? Magyarországon van ilyen? Vagy valamelyik eu országban megcsinálják ha mondjuk én magyarként odamegyek?
2015. júl. 8. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak haldokló,végstádiumos betegeknek van lehetőségük eutanáziát kérni,de Magyarországon az is illegális.
2015. júl. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eutanáziának nevezik. És Magyarországon nincs! De szerintem sehol nincs, nagy ritka ha megcsinálják, de akkor sem egy szimpla depi miatt.
2015. júl. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]

Megvan, ezt olvastam én. Ezek szerint Belgium, Hollandiában is csinálnak ilyet, de ezt én magyarként kérhetném abban az országban ha odautazok, vagy nem? Én szeretnék meghalni, én is gyerekkorom óta erre készülök...

2015. júl. 8. 22:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi esélyed! Az a lány pedig ha öngyilkos akart volna lenni, már megtette volna.
2015. júl. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért akarod megölni magad? Mert az élet sz*r? Mert unatkozol?
2015. júl. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!