Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Használhatom Budapesten...

Használhatom Budapesten kórházakban illetve magán rendelőkben a TAJ-kártyámat, hogyha még nem vagyok bejelentkezve ide állandó lakcimre?

Figyelt kérdés
Most fogok véglegesen felköltözni csak még találnom kell lakást, a lakcimem a régi lakóhelyemen van, a rokonaimnal, viszont szeretnék menni nőgyógyászhoz és nem tudom hogy fogadnak-e ezzel a Taj kártyával, vagynem is tudom hogy működik ez. Segítsetek!
2015. júl. 14. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Maganrendelésen es sürgősségi ellatasban vagy ha haziorvoshoz atjelentkezel akkor igen viszont ha Ingyenes szakrendelesre akarsz menni akkor rendelkezned kell legalabb ideiglenes lakcimmel hogy jogosult legyel Pesti körzetedhez tartozo ellatashoz
2015. júl. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszöntöm a választ!
2015. júl. 14. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!