Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Németországban éltem, hazakölt...

Németországban éltem, hazaköltöztem, magyar állampolgár vagyok, és nem kapok TAJ számot, mit kell tennem érte?

Figyelt kérdés
Németországban éltem, dolgoztam 36 évet, most hazaköltöztem, magyar állampolgár vagyok, van most már itt személyi igazolványom, és magyar lakcímem is most már két hete. TAJ számot igényeltem, de nem kapok, mondván hogy minimum egy éve itt kell lennie a lakcímemnek, addig nem kaphatok, nekem meg ugye két hete van hivatalosan magyar állandó lakcímem. Kint már semmim sincs, kijelentkeztem, ott sem vagyok már biztosított. Hogy van ez, tényleg, mi kell a TAJ számhoz???

2015. júl. 16. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem értem ezt az egy évet.

Magyar állampolgár vagy, akkor mit akarnak?

ezen átfutottam, de ilyen kitételt nem találtam, olvasd át Te is. Szerintem töltsd ki, vagy személyesen az OEP központba menj.

[link] %C3%A9s hol ig%C3%A9nyelhet TAJ k%C3%A1rty%C3%A1t?

2015. júl. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem menjél másik ügyintézőhöz. ez így nagyon abszurd, biztos, hogy nem így van. külföldiek is kapnak itt ellátást, hát még a magyarok.
2015. júl. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha fizeted, kaphatsz.
2015. júl. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!