Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Leszázalékolt vagyok és...

Leszázalékolt vagyok és igényelni szeretném a lakás fürdöszobai átalakitási támogatást. Kihez kell fordulni?

Figyelt kérdés
Leszázalékolt vagyok és igényelni szeretném a lakás fürdöszobai átalakitási támogatást,Kinek jár a kedvezménn? milyen papírok kellenek ? és milyen betegség?Kihez kell fordulni ?Ki tölti a ki a papirt?
2010. márc. 6. 04:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugy tudom a helyi Mozgáskorlátozottak Egyesülete Foglalkozik ezzel az igénnyel, azt keresd fel legelőször.
2010. márc. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én cukorbeteg vagyok, és tapasztalom, hogy a támogatásokra való információkat minden illetékes szerv igyekszik a lehető legészrevétlenebb helyekre eldugni (például adókedvezmény, amelyről az apeh oldalán nincs fenn normális információ).

úgyhogy azt javaslom én is, keress olyan egyesületet, szervezet, amely speciálisan mozgássérültekkel foglalkozik, mert ők biztos meg tudják mondani, sőt, talán segíteni is.

2010. márc. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!