Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon félek este (sötétben)....

Nagyon félek este (sötétben). Amikor olyan nyomaszto, üres a lakás éjjel és föleg ha sötét van nagyon félek:S. Ez mitöl van, és mit lehettenni ellene? 15f

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 23:09
1 2
 1/15 anonim válasza:

Régen én is így voltam de elmúlt, szerintem neked is el fog múlni.

18/f

2011. ápr. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nyiss ablakot elalvás előtt-így némi zaj és friss levegő jön be. Nem lesz síri, idegesítő csönd és a friss levegő is jót fog tenni. :)

A függönyt-ha az van neked, félig húzd el, hogy egy kis fény bejusson a szobádba, ne legyen vak sötétség.

És javaslom, keress rá youtubon a következő névre: Robert Haig Coxon.

Remélem, segítettem. :)

2011. ápr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%

a rosszakaraó lelkek ott vannak a szobádban, azért érzed ezt.A jelenlétüket érzed, azért ilyen intentív, megmagyarázhatatlan számodra a félelmed.

Javaslom békélj meg önmafaddal, és kérj tőlük bocsánatot, mert nem ok nélkül mentek el hozzád.....

2011. ápr. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó (előttem lévő) hozzászólást el ne olvasd!!! :D

Egyébként teljesen normális, mondanám, hogy majd kinövöd, de még én is kicsit félek a sötétben, pedig már 19 éves vagyok. Ha annyira rossz, vegyél valami kis fényforrást, vagy ragasztható világító bigyuszokat a faladra :D

2011. ápr. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Látunk téged.....
2011. ápr. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Húzd fel a redőnyt. Én attól megnyugszom, ha kivan nyitva az ablak és valami háttérzaj van.

Vagy valami kis fényforrás, mint pl az utcalámpák fénye.

Kiskorodban nem ért valami rossz élmény éjszaka? Lehet, most ettől félsz a sötétségtől. Egyszer velem is előfordult sokszor, hogy éjszaka megriadtam valamitől és azóta is félek a sötétben.:D

2011. ápr. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A "rosszakaró lelkeket" most ne keverjük ide, felejtsd el.

Legyen a szobában éjjel mindig valamilyen világítás, pl. kislámpa (LED-es) és ha a csend a zavaró, kapcsold be halkra állítva a rádiót, valami semleges zenére (vagy akár monoton beszédre). Készíts be magadnak egy pohár vizet, ha szükségét érzed, igyál egy kortyot.

2011. ápr. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Talán ha égve hagynál valami lámpát. Nagyon olcsón lehet kapni un. irányfénynek való, konnektorba dugható kis ledes lámpákat kapni. Kellemes halvány fényt ad. Nem is kell kapcsolgatni, mert ha odakinnt világosodni kezd, kikapcsol. Este meg a sötétedésre bekapcsol. Egyedül vagy otthon?
2011. ápr. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nagyon olcsón lehet kapni un. irányfénynek való, konnektorba dugható kis ledes lámpákat kapni. "


Hol lehet venni ezeket, és mennyibe kerülnek? Van ezeknek valamiféle nevük, vagy csak simán ledes lámpáknak nevezik?

Nekem is kell egy ilyen :O

2011. ápr. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

Fiam!


Menj od a hűtőhöz, és csenj el egy dobozzal apád söréből, azt nyakald be, és még a szekrénynek is nekimész ha lekapcsolod a villanyt!



Jóéjszakát!


- A doktor.

2011. ápr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!