Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit lehet tenni a pofatlan...

Mit lehet tenni a pofatlan orvosokkal szemben?

Figyelt kérdés
Hozzaerto ember segitseget kerekm, mit lehet egy olyan orvossal kezdeni akit rohadtul nem erdekli a betegek ellatasa? Altalanos problema mindenhol, hogy egy beteg orakat var azert hogy 5percre bekeruljon az orvoshoz azert h tovabb kuldjon. Jelenlegi problemam a kovetkezo, 2 oraja varok arra,hogy a 1 honapja lefoglalt idopontomra bemehessek, kozben 2-3 olyan ember ment be aki joval utanam erkezett(es 100% h jobaratok, mert elotte mind telefonon felhivta az orvost h itt vannak) amikor bementek egyik kiis jott es elment, majd kaveval visszajott es bement a rendeloben, latszolag jol megvoltak odabent, kozben meg van ma itt olyan ember is aki 3 oraja var. Olyan ember segitseget kerem aki nem csak hozzaszol, hanem vagja az ilyen eseteket es tudja mit kell tenni. Ja es nem reg jott egy pizzafutar, nyilvan megkajaznak egy jot es csak azutan engedik be tovabb a pacienseket, mind ezt rendelesi idoben idopontra... Lehetseges teendok?

2015. júl. 24. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Most meglepődtél? Ez mindenhol így van!

Tenni ellene nem tudsz, max. elmész másik helyre, vagy elmész privátba, ha megteheted. De még privátba is előfordulhat csúszás, szóval még ott is lehet, hogy várnod kell.

Lehetséges teendő, hogy türelmesen kivárod.

Tudom, hogy ez van, nekem sem tetszik sosem, de nem lehet elenne mit tenni.

Elmesélek egy saját tapasztalatot. A kisfiamnak volt egy komoly fülgyulladása, sürgősségivel küldött be a gyerekorvos a fülészetre, a gyerekemnek 39 fokos láza volt. De mivel nem volt időpontunk, mert hát honnan tudom 2 héttel előre, hogy a gyerekemnek 39 fokos lázzal fülgyulladása lesz, így 3 teljes órát várakoztunk, mire sorra kerültünk!!! A férjem 3-szor ment be a rendelőbe, hogy vegyék már be a gyereket, mert itt ülünk órák óta és a gyerek lázas, mire szépen mosolyogva közölték, hogy várjanak türelmesen, előbb az időpontosok, majd szólítjuk.

Megfogadtuk, hogy legközelebb ilyen esetben inkább elvisszük privát rendelésre, vagy a rendelési idő előtt fél órával megyünk oda, akkor már elviekben nincsenek betegek, vagy ha van, akkor max. 1-2 ember.

Szóval felemelheted a hangod, megmondhatod a magadét, de ettől sem fog változni semmi sajnos.

2015. júl. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Minden rendelőben ki van írva a betegjogi képviselő neve és elérhetősége.

Ezen felül olvasd el ezt:

[link]

2015. júl. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Duenna ***** válasza:
Ez sajnos mindenhol előfordul. Akárhova mégy a problémáddal, majd szét fogják tárni a kezüket, és azt fogják mondani, hogy ez sajnos mindenhol előfordul.
2015. júl. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért kellett lepontozni?!

Igen, létezik betegjogi képviselő!

Na és, attól változni fog a magyar egészségügy? Gondolom nem egy ember fordult már hozzájuk, mégis minden ugyanolyan!

2015. júl. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Én sosem pontozok le senkit. Ha segíteni nem tudok, minek ártanék? Küldtem egy zöld pacsit :)
2015. júl. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Köszi, nem is arra gondoltam, hogy te voltál, csak nem értettem, hogy csak mert leírtam a saját rossz tapasztalatomat, akkor miért kellett lepontozni, amúgy köszi, küldök én is neked.:)
2015. júl. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Yolo2 ***** válasza:
A magyar egészségügy nem a szakmaiatlanul eljáró dolgozók miatt van rossz helyzetben. #2-es válasz tökéletes, keresd fel a betegjogi képviselőt.
2015. júl. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
- Száj és arc plasztika. Ott kérhetsz nekik új pofát.
2015. aug. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!