Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tehetnék akkor ha az...

Mit tehetnék akkor ha az orvosokkal nem megyek semmire lassan 1 éve?

Figyelt kérdés

minden honapban egyszer elojon 4 napig korubelul hogy iszonyatosan faj a pisiles, nem vagyok felfazva, voltam vizelettenyesztesen ott azt mondtak sok feherje van a vizeletemben majd elmulik.

most megint ott tartok hogy nem tudok felalni a wcrol, erzem hogy folyton pisilni kel hihetetlenul faj, de csak 1-2 csepp veres vizelet jon ki . anno sumetrolint kaptam ra, mar nem hat, most bevettem gyulladascsokkentokent egy cataflan V-t. Semmifele kammilas furdozes, tozegafonyas tablettas kezeles nem hat. Tapasztalatok esetleg vagy barmi segitseg?

elore is nagyon koszonom: 19/L


2015. febr. 22. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor rossz orvoshoz mentél,a vér cseppek komoly dologra utalnak. Nálam nem volt vér,de a tünetek hasonlóak és a sumetrolin édeskevés. Ez jó volt:TARIVID-RICHTER 200 mg filmtabletta. Amíg másik orvost keresel,igyál sok vizet és kamilla teát cukor nélkül,csalán teát. CUKORMENTES diéta,ha lehet fehér liszt és tej mentes is. Jóga vagy pilates szerű torna.
2015. febr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erre nem sumetrolin kell, hanem Cifran vagy Monural.
2015. febr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom!
2015. febr. 22. 15:19
 4/4 A kérdező kommentje:
mivel mas nem volt itthon bevettem egy cataflan v-t most nem faj. erzem h nem oke valami de nem faj.
2015. febr. 22. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!