Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha pánikrohammal orvoshoz,...

Ha pánikrohammal orvoshoz, vagy pszichologushoz fordulok, elmondhatom hogy próbáltam már drogot?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ő szólhat emiatt a rendőrségnek vagy a szüleimnek, vagy orvosi titoktartás van? Mert próbáltam mar drogot (füvet) és a pánikroham miatt szeretnék orvoshoz fordulni de félek, hogyha nem mondon el hogy már szívtam akkor felesleges elmennem, mert nem használna amit felír.

2015. aug. 3. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Orvosi titoktartás van, nem fog "kiadni" és mindenképp mondd el, mert az orvosnak kell tudni, milyen vegyszerek érték a szervezeted. Ez egyébként a "pánikrohammal " szervesen összefügg. "nem használna amit felír" - vagy halálosan ártana, mert a vegyszerek hatnak egymásra is nem csak a testre.
2015. aug. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A fűben nem tudom milyen vegszerek vannak, de bizton állíthatom, hogy a gyógyszert nem zavarná semmi. Egyébként a gyógyszeres kezelés pánikroham estén, csak kezelés nem gyógyítás. pszichológushoz menj el, ő nem fog gyógyszert adni neked.

A fű lehet, hogy segítitett előhozzni a pánikbetegségedet, de az nagyo valószínű, hogy hajlamos is voltál rá, viszont ez nem úgy működik, hogy a fű miatt lett az egész, hanem csak közrejátszhatott benne, így ha nem akarod nem is szükséges elmondani.

2015. aug. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

a drogban drogok vannak - így pontos - idegméreg vegyületek - amik egy másik idegrendszerre ható droggal - vagyis gyógyszerrel bizony reakcióba lépnek...

De inkább egy jó pszichológus én is azt mondom (rá is vonatkozik a titoktartás)

2015. aug. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Annyira unalmasak már ezek a füves kérdések, azért is, mert az a fű ami tele van nyomva szintetikus szarral az nem jó, károsít, egészségtelen, de a természetes fű, az egészséges, gyorsítja az agyműködést, tágítja az ereket ( pillanatnyi nootropil=agyserkentő:D) értsétek már meg!!
2015. aug. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem élénk, kreatív az agyműködésem, "egészséges, természetes" fű nélkül is. :D:D:D
2015. aug. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor báttya, te szerencsés vagy :D
2015. aug. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A rendőrségnek biztosan nem fogja elmondani.

A gyógyszerek, amiket szedni fogsz, azok semmilyen esetben sem fognak reakcióba lépni azzal a fűvel, amit a múltban elszívtál.

A gyógyszerektől hamarabb leszel pánikbeteg, mint a fűtől.

A gyógyszerek talán segítenek rövid távon (de nem valószínű), de hosszú távon nagyon durván rontanak a helyzeten.

Nagy eséllyel visszafordíthatatlan problémákat okoznak majd neked.Nem ajánlom a pirulákat.(tapasztalat)

2015. aug. 20. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!