Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mondhatok nemet az orvosi...

Mondhatok nemet az orvosi vizsgálatra, ha nem szimpi az orvos, plusz nem tartozik ahhoz, amiért odamegyek?

Figyelt kérdés

sztk-ba járok terhesgondozásra és szabin van a dokim, így máshoz kell mennem már másodjára, ráadsásul pont ugyanahhoz, akihez multkor is kerültem. Legutóbb nem igazán tetszett, hogy le akar vetkőztetni, mert semmi olyan panasszal nem mentem (egyébként nő), akkor húztam kicsit a számat, mire azt kérdezte, hogy "akkor most ne vizsgáljam meg?" - mondtam hogy de igen, de meg is bántam, mert meglehetősen fájdalmasan, durván, "nyersen" vizsgált, fel is szisszentem - persze nem reagált rá, hogy mondjuk finomabban vizsgált volna, áh.

Szóval így a kérdése miatt elgondolkoztam, hogy akkor akár mondhatom azt is, hogy NEM? Most csak egy igazolás kellene tőle, sürgősen, arról, hogy hányadik hétben vagyok, úgyhogy nem tudom megvárni, amíg a másik doki lesz, de a külső UH-on kívül nem akarom, hogy turkáljon bennem meg nyomkodjon erővel.



2015. aug. 17. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem igen
2015. aug. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
persze, és panaszt is tehetsz ellene a betegjogi képviselőnél.
2015. aug. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2015. aug. 18. 16:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze,én rákszűrésre is csak az általam választott orvoshoz járok,akárki nem jó.Meg én nőhöz szerettem volna menni.


Jogod van orvost választani és eldönteni mit engedsz meg.

2015. aug. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!