Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Piros tb esetében milyen...

Piros tb esetében milyen ellátásra számíthatok fogorvosnál?

Figyelt kérdés

Tudom fizetni kellett volna, de eddig iskola után egyetlen rendes munkahelyem volt (előtte több diákmeló), és nem tudtam, hogy munkanélküliként magamtól kell fizetni, emiatt összegyűlt egy kis hátralék.

Lényeg, hogy szeptember 1-től rendezve lesz a tb-m, viszont addig is az egyik fogam gondolt egyet és bedurrantotta a fél arcom.

Ilyen esetben piros tb-vel mire kell számítani az orvosnál?



2015. aug. 17. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy ellát.
2015. aug. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És mi van akkor ha azt mondja, hogy ebben az esetben csak akkor ha fizetek a szolgáltatásért?

Igazából a mai nap volt egy olyan beszélgetésem, hogy elmondtam mi a helyzet (nem is tudták mi az a piros tb), és azt mondták, hogy ebben az esetben csak ha fizetek érte mehetek.


Igazából én is szívesen várnék amíg tisztázva van a tb-m csak hát ez az egy fog nem akar várni még két hetet, viszont ciki lenne leállni vitatkozni azzal aki majd utána foglalkozik vele.

2015. aug. 17. 21:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Ellát ingyen de a TB-t visszamenőlegesen akkor is be kell fizetni ha volt TB alapon ellátásod és akkor is, ha nem.

Egyébként nekem automatikusan nem rendeződött a TB-m hiába visszamentem suliba. A kieső hónapokat akkor is ki kellett fizetni, csak utána vették le rólam a piros státuszt.

2015. aug. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!