Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Húznak valahol altatással fogat?

Húznak valahol altatással fogat?

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, ha google-ben rákeresel, sok helyet találhatsz (nem tudom, merrefelé laksz, de biztosan van a közelben ilyen). Bár a fogakat lokálban is jól el lehet érzésteleníteni, nem tudom, hogy megéri-e egy altatás kockázatát az egész. Nyilván megvan a szükséges felszerelés és ember, de a kockázat az kockázat, és nem is nagyon veszi komolyan az ember, amíg nem lát pár szövődményt élőben.
2010. márc. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Persze, maszekoknál húznak úgy, bár ezt meg kell fizetni. (Báttyám is úgy akart, utánajárt) Manapság nem érdemes sztk-s fogorvoshoz menni. Sehonnan nem hallok jót róluk.
2010. márc. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én sztk-ban huzattam, érzéstelenítő injekciót kaptam és bizton állítom h az ég világon semmit sem éreztem az egészből, pedig azegy csonk volt nekem, elég nehéz volt kihúzni, kalapálták, vésték, ütötték, de egy picike fájdalmat sem éreztem, egyszerűen semmit sem.

én ezt az altatás dolgot meggondolnám inkább mégeccer

2010. márc. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom megéri e egy foghúzás miatt, ogy eleltassanak, mint ahogy már írták előttem. Jól eltudják érzésteleníteni az ígyed, hogy ne érezz éles fájdalmat! Nekem gyulladt! fogamat is eltudták érzésteleníteni teljesen egyszer és nem éreztem semmit! És mindezt egy nem magándoki csinálta! Sok sikert!
2010. márc. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!