Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Jogosult vagyok ezekre a...

Jogosult vagyok ezekre a fogászati kezelésekre ingyen?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, és még diák. (érvényes diákigazolvánnyal) A fogkövemet szeretném leszedetni és még megszeretném nézetni a többi fogaimat, ez ingyenes ha elmegyek a körzeti fogorvoshoz?

2015. szept. 12. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Az illetékes körzeti fogorvosnál minden kezelés ingyenes, persze vannak olyanok amikért elkérhetnek pénzt pl ha az amalgám tömés helyett más fajtát kér az ember ami fehérszínű stb... De az alapvető kezelések ingyenesek a lakóhelyedhez illetékes fogorvosnál. Én is ingyenesen kaptam kezelést amikor problémáim voltak a fogammal, elmentem szépen a körzetihez volt tömés meg egyszer gyökérkezelésem is nem kellett fizetnem érte, TB alapon ment minden.
2015. szept. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha megnézeted a fogaidat a fogorvosnál, az ingyenes, és a fogmegtartó kezelések is, tehát pl a tömés, gyökérkezelés. Fogkőleszedés nálunk csak a szájhigiénián ingyenes, oda kell időpontot kérni.
2015. szept. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!