Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megvágtam a karom.10 vágás...

Megvágtam a karom.10 vágás van rajta, megbántam. Ha púdert teszek rá, hogy eltűnjön attól lehet bajom? Fertőzésveszély?

Figyelt kérdés

2015. szept. 13. 21:20
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Sajnos igen. És olyankor rossz. Ott kell hagyni a sok könyvet....

Nade mit gondoltok, a fertőzés veszélyről?

2015. szept. 13. 21:53
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha nem nagyon verzett nem baj, hogy nem fertotlenitetted, en sose csinaltam megis minden oke. A puder marcsak azert sem jo mert egyreszt ideiglenes megoldas, masreszt szaritja a bort...nem hasznalna amugysem. Mondjuk, egy probat tehetsz de esetleg a hosszuujju polo vagy ha bekotned a sebet?
2015. szept. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 gnoomage ***** válasza:
38%

Akkor meg mi a halál faszának vágdosod magadat?xD


Lehet marha nagy parasztnak tűnök, de ha vagy akkora elmenyomorék hogy vágdosod magad akkor legalább kezdj el gondolkozni. Amúgy menj el patikába és kérj vágott sebre valami kencét, mert pl a kistesód folyton elesik és kicsit sebes lesz. Nem kell mondanod hogy magadnak kell.


Ja, igen.... a seb az ismerősőknél 1 év alatt tűnt el kb normálisan, de most is látszik, nem ilyen könnyű. Viseld a tetteidért a következményeket és vállald fel akkor, ne bújtogasd sunyin.

2015. szept. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
21:52-es, ez nem hulyeseg. Rengeteg ember van, rengetegfele problemaval amire rengetegfelekeppen reagal. Olvass utana a mentalis betegsegeknek. Konnyu lehulyezni valakit, persze, nem normalis dolog, hogy az ember onamgat bantja de ez is sajnos egyfajta vedekezomechanizmus. Megerteni kell a kivulalloknak, nem elitelni.
2015. szept. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm. :)
2015. szept. 13. 22:00
 16/17 anonim ***** válasza:
Menjetek szobára... :D
2015. szept. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
???
2015. szept. 13. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!