Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mosonmagyaróváron van még...

Mosonmagyaróváron van még SZTK fogorvos?

Figyelt kérdés
A neten fent vannak, de nem szoktam sehol sem látni, hogy ki lenne írva, meg senki semmit nem tud, mert itt mindenki a fizetős fogorvoshoz jár, akinek meg nincs pénze az inkább nem megy el. Tényleg megszűntek itt az SZTK fogorvosok?

2015. szept. 14. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Az önkormányzatok által működtetett rendelőintézetekben most is TB-s alapon rendelnek a fogorvosok.

2015-ös szabályai:

[link]

2015. szept. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2015. szept. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de nem biztos hogy Mosonmagyaróváron még van ilyen, mert ha nem megy senki, az önkormányzat feleslegesnek tartja fenttartani mert semmi értelme. Ezért kérdeztem
2015. szept. 14. 15:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a linkre ráklikkelsz, akkor látod, hogy utcátok melyik fogorvoshoz tartozik. Rendelőt felhívod, és rákérdezel.
2015. szept. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
megpróbálom majd holnap felhívni de apám azt mondta hogy soha sem vették fel
2015. szept. 14. 15:39
 6/7 anonim ***** válasza:

kell,hogy legyen.

Bár azért tényleg vicces,hogy az ember Mosonból elmegy mondjuk a Park centerig és 10 fogászat mellet halad el.

igaz,hogy ha ezekhez nem járnának osztrákok nem igen maradnának fent.

2015. szept. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ez igaz csak legyen aki ezt kifizeti, nem magyarnak való árak vannak ott, itt meg a többség magyar átmegy ausztriába dolgozni, akkor meg ezek után hülyék lennének sztk-ba menni, ha kitudják fizetni a fogorvosi árakat, amik itt vannak, emiatt nem tudott fent maradni az sztk, akinek meg nem telik rá, az nem megy fogorvoshoz, ha meg sürgős mert odáig jutottak, bemennek a sürgősségire, vagy az ügyeletre és elküldik őket Győrbe. Győrbe az sztk-ban meg elküldenek, mert nem oda szól a lakcímed. Hát akkor meg meg kell várni, míg megbolondulsz a fájdalomtól, mert csak akkor fogadnak Győrben. Hát ez megy itt.

Gyerek fogorvos asszem van sztk-ba, csak én már nem vagyok gyerek, mikor voltam, akkor sem volt szinte senki ott ráadásul egy barbár is volt.

Aztán azóta lehet az is megszűnt. Mikor suliba jártam, sosem vitték az osztályt fogorvoshoz, pesten meg igen, tehát ez is furcsa volt.

2015. szept. 15. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!