Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ki ismeri a lézeres szemműtétet?

Ki ismeri a lézeres szemműtétet?

Figyelt kérdés
Légyetek szívesek írjatok bármit ezzel a témával kapcsolatban! Hamarosan én is meg akarom a szememet műtetni, de még sok mindent nem tudok róla. Pl.: Hol lehet ilyen műtétet elvégezni? Mennyibe kerül? Mennyi az esélye, hogy eldobhatom a szemüvegemet? Előre is köszi a válaszotok!
2010. márc. 13. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én ismerem persze, egy munkahelyen dolgozunk.
2010. márc. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jó estét,kedves Lézeres Szemműtét!Hogy van?-.-" :)
2010. márc. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És tudnál róla írni dolgokat? Nyáron lehet műttetni? Meddig nem lehet az utcára menni?
2010. márc. 13. 19:19
 4/11 anonim válasza:
Nekem 2004-ben műtötték meg mind a két szememet egyszerre. A Margit-szigeti Focus Medicalban. Csak jókat tudok mondani róla. A műtét kb. 2 perc szemenként, de előtte sok időt vesz igénybe, míg megvizsgálnak. Akkor durván 200 e Ft volt a két szem. Fél évig csak napszemüveg hordása kint, kerülni kell a havat, meg a tengerparti erős fényt. Kb. 2 hét volt mire teljesen beállt a szemem. Azóta igaz megint van szemüvegem, de irtó gyenge -0,75-ös (vezetéshez leginkább), előtte -7,5-ös!!! volt. Doki néni mondta, hogy ez előfordulhat ilyen nagy dioptriánál, meg ráadásul fiatal is voltam még (20 éves). Én csak ajánlani tudom, teljesen más így nélküle. Sokkal jobb!!!! :)
2010. márc. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Lehet utcára menni, csak napszemcsiben!
2010. márc. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Egy het utan lehet mar a napra menni, csak nagyon zavar a nap, meg eleg sokaig. Engem 4 eve mutottek, 20 szazalekra lattam a bal szememmel es a mutet utan 60 szazalekos lett. nem fajt a mutet es hamar megvolt, csak utana fajt mikor kezdett kimenni az erzestelenito hatasa. Sokat kellett cseoegtessek bele szemcseppet, az kikeszitett mert a feny miatt nem akartam kinyitni a szemem, ezert szet kellett huzzam, de hamar atestem azert rajta. Az ara ha jol emlekszem akkor 350 dollar volt, es utana 3 kontrollt nem kellett fizetni. Vissza kellett menni 2 honap, fel ev es egy ev utan.

En nem hasznalok mar szemuveget, igaz elotte sem sokat hasznaltam, de kellett volna. A mutet utan sokkal jobban lattam.

Sok sikert a mutethez.Budapesten es Debrecenben biztos mutenek, es az az orvos aki engem mutott ott is mut.Egy arab illeto, o vegzett ilyen mutetet eloszor Magyarorszagon.

2010. márc. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"És tudnál róla írni dolgokat? Nyáron lehet műttetni? Meddig nem lehet az utcára menni?"


Miért ne lehetne nyáron műtetni?Semmi akadálya!Hogya a műtét után mi a teendő ez a link [link] azthiszem megadja a választ;)

2010. márc. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudjátok véletlenül, hogy Szombathelyen műtenek-e vagy csak vizsgálnak?
2010. márc. 13. 19:42
 9/11 anonim ***** válasza:
Ott a telefon,kedden megérdeklődöd...,én am. Bp-i vagyok:)
2010. márc. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
10 éve műtötték a szemem, csak jót tudok mondani róla. Ha érdekel ingyenes szemvizsgálati kupont is tudok adni, így műtét előtt ingyen megnézik hogy alkalmas-e szem a műtétre. Részleteket feltettem a teszvesz 1ft-os aukciói közé.
2011. máj. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!