Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hol érdemes elvégeztetni a...

Hol érdemes elvégeztetni a lézeres szemműtétet, ha a legjobb kezekbe szeretnék kerülni és ezt hajlandó vagyok kifizetni is?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 16:22
 1/6 tetris ***** válasza:
100%

Én magam is, és a fiam is a Fócus Medical nevű cégnél végeztettük el a műtétet. Ez egy profi cég, és már nagyon régóta csinálják. A Margitszigeten lehet fellelni őket, a Nagyszállóban van a klinika.

Az én szemem mínusz 6-os volt, a fiamé mínusz másfeles. Mindketten úgy látunk a műtét óta, mint a sas. Az én műtétem ráadásul már több mint 10 éve volt, de az eredmény még mindig tökéletes. A fiam is azt mondja, hogy a látása tökéletes, pedig az ő műtéte 4 éve volt.

2011. szept. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tetris ***** válasza:
72%
Ó, nagyon szivesen!
2011. szept. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
75%

szia.

Én az optimum infónál csináltattam BP. XII-ik. kerület!

Figyelj oda,hogy melyik kezelést választod!Mert én az olcsóbbat választottam,és nagyon nagy fájdalmaim voltak kb 1 hétig.De ha a kicsivel drágábbat választod nincs semmi utóhatása!Tapasztalatból tudom,mert végig kérdeztem azokat akik akikkel egy napon műtöttek, és a drágább kezelést választották!Másnap semmi bajuk nem volt!Én idén januárban csináltattam.

2011. szept. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Én is a Focus Medical-nál csináltattam nagylányom szemét több mint 13 éve.

Azóta szült három gyermeket. Igazán tartottam a szüléstől hogy nem-e lesz kihatással az akkori szemműtétjére. De nem!!! Azóta is kristály tisztán lát!

Még hamarabb műtette meg sógorom ugyanitt a szemét, aki szinte "szódásüveget" hordott. Műtét után l héttel Ő is tökéletesen látott, sőt a mai napig is mentes a szemüvegtől!

Igaz műtét után 1 hétig voltak fájdalmai lányomnak, sötétített szobában kellett pihennie, cseppengetni kellett a szemébe, segítségre szorult úgy az öltözködésnél, mint az evésnél és egyéb tevékenységnél. De egy hét eltelte után mint akit ketté vágtak, megszűnt minden kellemetlenség.

Mindenkinek merem ajánlani akinek mersze és tehetősége van rá, fogjon bele!! Kitartás!!

2011. szept. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Optic+med. Gyorsaság, hangulatos környezet, gördülékenység, szakszerűség... Pest, XIII. ker.
2011. nov. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én pedig a tavaly voltam látásjavító kezelésen a Focus Medical-ban.Az első nem sikerült,egyik szemen sem.Az egyiket korrigálták a másikat pedig a műtét előtt úgy utasították el hogy benyugtatózva ültem és vártam hogy sorra kerüljek.

Elég szomorú a hozzáállásuk pedig korrektül álltam hozzá és kivártam az egy évet is.Hogy milyen hercehurcán vittek végig az elolvasható itt. [link]

Ha hozzájuk megy valaki akkor ilyen is van..sajnos.

2013. jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!