Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha nem vagyok megelégedve...

Ha nem vagyok megelégedve ezzel a háziorvossal aki itt a faluban van, akkor tényleg lehet olyat hogy választok egy másik orvost mondjuk a közeli kisvárosból?

Figyelt kérdés
egyik ismerösöm aki szintén itt lakik a faluban nem ide jár orvoshoz, hanem bejár a kisvárosba ö mondta hogy lehet ilyet h választ másik orvost ha ez nem tetszik, igaz ez szerintetek? lehet ilyet? ha lehet ilyet lehet én is választok másikat mert ez az orvos bunko, meg se vizsgál, flegma lenéz, ha odamegyek hozzá azt meri feltételezni hogy nincs is semmi bajom csak jokedvemböl mentem oda, ez komolyan mondom felháborito, mindenki utálja itt a faluban, gyülölik az emberek én is am, olyat is csinál gyakran h ott van a rendelöben és nem fogadja a betegeket órákon át, pedig ott van csak senki nem tudja olyankor mi csinál, szidja mindenki már! meg elkezdi a munkát ott van fél oráig, fogad pár embert, aztán orákra eltunik, van h vissza se jön, beteg egy ember ez

2015. okt. 10. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, semmi akadálya.
2015. okt. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem köszi a választ, és ez hogy megy amugy? nehéz elintézni? vagy egyszeru??
2015. okt. 10. 23:31
 3/7 anonim válasza:

Keresel egy másik orvost, elmondod, hogy szeretnéd, ha hozzá járhatnál. A szükséges dolgokat ők is át tudják kérni.

Találj ki v.mit, hogy közel van a munkahelyedhez a rendelője és így neked egyszerűbb, vagy v.mi hasonlót.

2015. okt. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
okés, köszi a választ
2015. okt. 10. 23:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Megoldható, ha tud fogadni, de nem köteles, ha sok a betege, akkor el is utasíthat, ha nem oda tartozol.
2015. okt. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak aztán ennél a dokinál is nehogy az legyen, hogy tényleg semmi bajod sincsen, csak épp nincs kedved dolgozni menni. Igaz, mehetsz egy harmadik dokihoz is, csak aztán híre megy a dolognak, és nem fog elfogadni egy orvos sem...
2015. okt. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
évente egyszer ha megyek orvoshoz max kétszer, volt már olyan h egész évben nem is mentem, és mégis ezt kaptam a pofámba, mondjuk nem csak én mások is, de nem ez az egy probléma van vele csak, fent leirtam miket csinál még
2015. okt. 11. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!