Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek ez jó ötlet?...

Szerintetek ez jó ötlet? (mentődrón)

Figyelt kérdés

Nem rég találtam ezt a cikket erről az új találmányról: [link]


Azért én nem tudom hogy válna ez be 100%-osan. Nem hinném hogy van olyan ember aki ezt arra használná amire valójában kellene, úgy értem lehet lenne olyan aki kilopná ebből az eszközből a felszerelést,vagy esetleg lenne olyan aki az egész gépet elvinné. Vagy volna aki rongálná. De hiába a telefonos segítség,azért csak nem ért úgy egy utcai a dolgokhoz mint egy mentős szakember.



#mentő #drón #mentődrón
2015. okt. 12. 21:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Egy utcai ember, bocsánat.
2015. okt. 12. 21:51
 2/3 anonim ***** válasza:
Na igen. Olyan országba, ahol a mentőautóból kilopják a GPS-t, még nem való. Valahol északon már használnak ilyet gyógyszerszállításra, az Amazon meg csomagokat szállít vele.
2015. okt. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igen, például erősen nem ajánlott még a használata az ilyennek. De végezetül szép ez, jó ez. De azért csak kevesebb munkahely kell akkor a jövőben :/ Mindent átvesznek a gépek.
2015. okt. 12. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!