Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Háziorvosnál jártam, de...

Háziorvosnál jártam, de szerintem rossz diagnózist állított fel. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

A doki szerintem hólyaghurutom van. 4 keresztes a vizeletem. De mondtam neki, hogy fáj a derekam is, azaz a vesetájékon a hátam. Lázas is voltam tegnap, és annyira fájt, hogy nem bírtam járni. Adott antibiotikumot. Kérdeztem tőle, hogy honnan fogom tudni, ha ráhúzódik a vesémre? Annyit mondott, hogy akkor fájni fog az oldalam. De mondtam neki, hogy a derekam már most fáj! Erre annyit mondott, ha pár napon belül nem javul, menjek vissza. Szerintem már a vesém is be van gyulladva, és félek, késő lesz mire az orvos rendesen kezeltet. Mi ilyenkor a teendő?


23L



2015. okt. 15. 09:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Válts orvost ha nem bízol benne!
2015. okt. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez már nem hólyaggyulladás hanem vesemedence... tudom, mert nekem is nemrég volt. Nekem azt mondta a háziorvos, ha belázasodok akkor irány a kórház. Úgyhogy azt javaslom menj be ha lázas vagy, nehogy leálljon a veséd. És természetesen cserélj orvost.
2015. okt. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen, ettől féltem, hogy nem csak hólyaghurut áll az ügy hátterében. Mennyi időm van, hogy bemenjek? Mert most adott antibiotikumot, hátha hatna, nem akarok egyből kórházba szaladni. De mondtam neki, hogy lázas is voltam, arra azt ajánlotta, hogy Algopyrint vegyek be.
2015. okt. 15. 10:20
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha volt rendesen vizeleted, akkor még nincsen baj. Ha újra lázas lennék akkor irány. Nekem hatott az antibiotikum, bár a fájdalmat csak a 3. nap csökkentette. Jobbulást!
2015. okt. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
*lennél
2015. okt. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
milyen antibiotikumot kaptal?
2015. okt. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ciprinol-t kaptam. Fluorokinol csoportba tartozó antibiotikum, hatóanyaga ciprofloxacin. Azt írja, hogy húgyúti és lágyrészi fertőzésekre jó.
2015. okt. 15. 12:09
 8/14 A kérdező kommentje:
Mit értesz rendes vizelet alatt?
2015. okt. 15. 12:10
 9/14 anonim ***** válasza:
ütögesd meg a derekad, ha nagyon fáj, akkor vesegyulladás, de egyébként szedd be a gyógyszert, az orvos nem hülye, biztos olyat irt fel ami arra is hatni fog, vett vizeletet is ez alapján irta fel az antibiotikumot, és ha lejjebb olvasod a betegtájékoztatot a vesét érinto fertozésekre is jó.
2015. okt. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ha a gyógyszerszedés után sem javul semmit, akkor menj be az ügyeletre, ott megnéznek jobban, vagy keress másik dokit, de szerintem szedd be a gyógyszert, nem lesz semmi bajod, ne aggódj.
2015. okt. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!