Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » TB támogatás munkanélküliként...

TB támogatás munkanélküliként mikor jár, vagy muszáj fizetnem?

Figyelt kérdés
Be vagyok regisztrálva a munkaügyibe, de a 360 napom nincs meg, így munkanélküli támogatásra nem vagyok jogosult, és valószínű a TB-met sem fizetik, ugye? Tehát ha lejár a 45 nap(addig vagyok rá jogosult, ha jól tudom) akkor 15 napon belül kell bejelentenem, hogy fizetni akarom?? És azt hogyan? És kötelező egyébként fizetni, vagy megbüntetnek, ha nem fizetem?

2015. okt. 21. 22:54
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
én nem vagyok egyedülálló
2015. okt. 26. 17:20
 12/12 anonim válasza:
Havi 6930 jelenleg a fizetendő tb. Ha nem vagy egyedülálló, akkor nézik az 1 főre eső jövedelmet, ami 34ezer körüli összeg, ez alá kell, hogy essen, és számít a vagyon is, ott is vannak határok, ami alatt adnak. Nekem a párom nevén lévő autó miatt tagadták meg 2 éve.
2015. okt. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!