Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Normális dolog az, hogy...

Normális dolog az, hogy anyajegy leszedése után véraláfutásos lett a bőröm a seb körül?

Figyelt kérdés
Viszonylag nagy anyajegy volt, ráadásul szőrszálakkal, mély, így varrni is kellett, három öltéssel, és ez már a harmadik anyajegy volt, amit le kellett szedni (az orvos szerint), és az előző kettővel nem volt ilyen probléma, bár azok kisebbek is voltak. Konkrétan úgy néz ki a seb körül, mintha behúztak volna: kék-lila-sárga. Nem fáj, de tök fura... Oké, überérzékeny a bőröm, vörös haj és hófehér bőr, de akkor is - mi ez a véraláfutás?

2015. okt. 25. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi után nem vészes, bár én nem vagyok orvos. Várj pár napot, ha nem kezd múlni, vagy jobban fáj, érzékenyebb, akkor.menj vissza.
2015. okt. 26. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hol szedetted le? Kellett beutaló?
2015. okt. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Úgyis kell mennem két hét múlva (mármint a műtéttől számítva, most már vagy egy bő hete) varratszedésre...

A hol mire vonatkozik? Testemen hol vagy földrajzilag hol? Mindegy, végül is egyik sem titok: a combon középtájt, befelé (de még pont nem belsőcomb :)), és külföldön élek, sőt, még csak nem is Európában, és nem tudom, hogy M.o.n hogy mennek az ilyen dolgok, de nálam az volt, hogy én csak egy kérdés miatt voltam bőrgyógyásznál, egy anyajegyet megnézetni, aki rámutatott még kettőre, hogy szerinte mindkettőt le kéne szedetni inkább, de azért a biztonság kedvéért konzultáljak plasztikai sebésszel. Az volt a beutaló tképp, a plasztikai sebész meg azt mondta, hogy nem csak azt a kettőt, de még másik kettőt is inkább le kéne szedni, sőt, az egyiknek ott helyben neki is esett. Ez most a harmadik volt, és közben azt mondta, hogy na jó, a negyediket hagyjuk, nézegessem, hogy nem változik-e. Szóval most már tán vége...


Amúgy csak maga a seb viszket, de az meg a forradás-gyógyulás jele, ugye, remélem, aszem... Viszont még mindig kék-zöld-sárga körülötte, bár picit kevésbé, de ez akkor is tök fura, pláne bő egy hét után...

2015. okt. 27. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!