Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az anyajegy eltávolítás...

Az anyajegy eltávolítás rizikós dolog?

Figyelt kérdés

Van egy nagy anyajegyem, pont a melleim között és mivel eléggé zavar így megfordult a fejemben hogy le kéne szedetni. Fájdalmas? Hosszadalmas a gyógyulási idő? Nagy heg marad utána?

Eléggé félek belevágni, mivel ismerősömnek egy nagy, csúnya pukli maradt utána. Én nem szeretnék sem hatalmas heget, sem puklit..azt szeretném hogy ez telhesen eltűnjön, "ne rontsa a látképet"..


2015. ápr. 5. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést egy bőr gyógyásszal kellene meg konzultálnod (megbeszélned).

A kérdésedre azt tudom mondani, hogy a családomban van akinek leszedték az anyajegyét, kettőt is egyszerre.

Mind a kettőt az arcról, állcsúcsról és halántékról, viszonylag nagyokat kb. 4-5 millimétereset és egy kb. 3 millimétereset. Mind a kettő leszedetés nagyon szépre sikerült, szinte láthatatlan a helyük de mondhatnám azt is ,hogy teljesen láthatatlan a helyük. Nincs heg, nincs dudor,stb. Talán annyi látszik az egészből,hogy azon a helyen ahol az anyajegyek voltak,hajszál vastagságnyi és kb. 1-2 milliméteres "csíkban" a bőr színe egy árnyalattal világosabbnak tűnik. Az elvégzett műtét után a műtéti heget Contractubex géllel kell kenni ez a gél segít teljesen eltüntetni a heget.

Röviden ennyi.

[link]

Beszélj bőrgyógyásszal, vizsgáltasd meg az anyajegyedet és végeztesd el a kozmetikai / plasztikai műtétet.

2015. ápr. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem fájdalmas, mert elérzéstelenítik. Nekem sebész vette le, nekem is pont a két mellem között volt. Azért vetettem le, mert a színe is és a formája is kicsit megváltozott.. Jól éreztem, hogy le kell venni, mert rákos volt.
2015. ápr. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!