Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nőgyógyásznál lehet olyat...

Nőgyógyásznál lehet olyat kérni, hogy az asszisztens kimenjen míg beszélek az orvossal?

Figyelt kérdés
2015. nov. 16. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Feltételezem, hogy lehet, főleg, ha magánrendelésre mész.


(Ha ilyen kérésed van, akkor lehet, hogy érdemesebb úgy fogalmazni, hogy szeretnél négyszemközt beszélni vele, ha van rá lehetőség.)

2015. nov. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne zavarjon, látott, hallott már mindenfélét.
2015. nov. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Igen, természetesen lehet, de udvariasan kell előadni. Egy korrekt udvarias kérést igyekszik az ember teljesíteni, a bunkó követelőzést viszont nem.
2015. nov. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze,de én eleve olyan dokit kerestem ahol nincs aszisztens,akinél meg volt,ott is elkülönített vizsgáló volt mindig ahova nem látott oda.
2015. nov. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Természetesen megkérgeted az orvost, hogy négyszemközt szeretnél beszélni vele, de a déli kávéjuknál úgy is kitárgyalják mit beszéltél vele. Hidd el ez olyan mint a vágóhíd, mindenki egyforma és leszarják a gondjaidat. Segítenek és " kérem a következőt" mondattal le is vagy tudva. Miért kell ekkora ügyet csinálni a nőgyógyászból? Sima orvos. Az asszisztens pedig nehá fiatal kora ellenére is több furcsaságot látott már, mint a doki vagy te
2015. nov. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Elméletileg az a szabály, hogy kötelező bent lennie egy harmadik személynek( asszisztens), mint pl. olyan esetekben, ha valaki azt állítaná, hogy az orvos fogdosta, vagy nem úgy látott el, mint kellene, hogy legyen rá tanú.De én is voltam már úgy nőgyógyásznál, hogy nem volt asszisztens, mert csak ügyeletes volt az orvos és akkorra hívott vizsgálatra.
2015. nov. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mindig olyan orvoshoz megyek(nődoki)ahol vagy el van különítve a vizsgáló,nem látni be vagy nincs is asszisztens.szégyenlős típus vagyok,nem szeretném amikor széttett lábakkal fekszek más is oda látna,azért elég kiszolgáltatott a helyzet,kellemetlen alapból nem kell oda közönség még.
2015. nov. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!